Metal Sanayi Sitesi 27. Blok No:2/J
Yeşiloba Mah. 46041 Sk. Seyhan/ADANA

HAKKIMIZDA

Hedefini iş hayatını kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak çözümler sunmak olarak belirleyen firmamız, uzman ekibiyle kalite anlayışını ön plana çıkararak sanayide sizlere hizmet etmek için yanınızdayız.

Festo pnömatik ve otomasyon sistemleri Ürünleri,Danfoss Hız Kontrol Cihazları , Eaton Vickers Hidrolik ürünleri bayiliği ile daha birçok markanın ürünlerinin satışını ve projelendirmesini yapmaktayız.

Söz konusu malzemelerin kullanıldığı sektörler arasında Demir-Çelik,Cam Endüstrisi, Petrokimya Sanayi, Enerji Santralleri, Çimento, Otomotiv, Gıda Sanayi, Makine İmalat Sanayi, Temiz ve Pissu Arıtma Tesisleri gibi v.b birçok sektör sayabiliriz.

15 yıl önce başlayan yolculuğumuz sonrasında sizlere daha iyi hizmet vermek düşüncesiyle sektörde yerimizi almış bulunmaktayız.

Bu sektörlere yönelik; kaliteli olanı uygun fiyata sizlere sağlayarak, sorunları etkin ve hızlı biçimde çözerek, yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Hizmet verdiğimiz Konular;

  • AC-DC MOTORLAR

  • AC SERVOMOTORLAR

  • AC-DC MOTOR VE SERVOMOTOR SÜRÜCÜLERİ

  • ELEKTRİK VE ELEKTRONİK PANO İMALATI

  • HİDROLİK VE PNÖMATİK ÜNİTE VE ÜRÜN SATIŞI

  • ÖZEL MAKİNA İMALATI VE TAAHHÜT SİSTEMLERİ

Sektörde yıllar önce Alman menşeili Bosch-Rexroth firmasında Hidrolik, Pnömatik, Doğrusal Hareket Sistemleri ile başlayan tecrübemiz; yine Alman olan Festo Pnömatik firmasında Pnömatik, Vakum, Hareket Kontrol Sistemleri Otomasyonu uygulamalarıyla devam etmiştir.

İşletmelerinizde Verimliliği arttıracak çözümler sunmak ve sizlere hizmet etmek amacıyla kurulmuş bulunmaktayız.

Bilgilerinize Sunarız.
Saygılarımızla;

H.Gürcan TUNALI Makine Mühendisi


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis